Leczenie

Stomatologia estetyczna / wybielanie

Badania socjologiczne jednoznacznie pokazują nam, że osoby dbające o wygląd są uważane za bardziej atrakcyjne, częściej odnoszą sukcesy w życiu zawodowym i towarzyskim. Patrząc na inną osobę, najczęściej (50%) zwracamy uwagę na oczy, aż w 40% - na uśmiech i zęby, pozostałe 10% przypada na resztę twarzy. Jeżeli czują się Państwo skrępowani w kontaktach z innymi ludźmi z powodu koloru, kształtu czy wielkości zębów, w naszej klinice szybko i skutecznie rozwiążemy ten problem.

Uzyskanie pożądanego efektu wymaga użycia najnowocześniejszych technologii i zabiegów, które oferujemy Państwu w naszej klinice. Są to między innymi:

  • wybielanie:

w gabinecie - trwa około 60 minut i daje świetne i natychmiastowe efekty, nawet o kilka tonów bielsze zęby

Przed:

W trakcie wybielania:
Po wybieleniu górnego łuku:
Efekt końcowy:

w domu - pacjent otrzymuje specjalne nakładki na zęby, w które aplikuje żel do wybielania

  • wybielanie zębów przebarwionych po leczeniu kanałowym;

Przykład: ząb trzeba rozplombować (otworzyć) i do środka założyć wkładkę wybielającą (najczęściej dwukrotnie), aby kolor przebarwionego zęba się zmienił. W wielu przypadkach niezbędne jest ponowne leczenie kanałowe, w celu usunięcia starego typu materiału, który powoduje przebarwienie.

Przykład - wybielanie zębów martwych + protetyka

Przed wybielaniem | W trakcie wybielania
Po wybielaniu | Po korekcie dziąsła i zacementowaniu 4 licówek
  • leczenie próchnicy i wymiana nieszczelnych wypełnień;
Ząb przebarwiony, zawierający stary typ wypełnienia | Ząb wybielony z nowym wypełnieniem

Przykład: skojarzone leczenie polegające na zmianie kształtu zębów poprzez zastosowanie wypełnień z kompozytu (bonding), wybielenie zęba przebarwionego po leczeniu kanałowym, odbudowa koroną pełnoceramiczną.

  • biżuteria nazębna

To niesamowicie atrakcyjna, a jednocześnie prosta w założeniu ozdoba na ząb. Całkowicie bezpieczna, wykonana z białego lub żółtego złota, często również w postaci kryształka Swarovskiego. Występuje w różnych kształtach i kolorach.

Więcej informacji ...

Przykłady biżuterii nazębnej:

umów się na wizytę

Przypadki leczenia w NOVA ESTETICA