O nas
Lekarze

Sebastian Łapiński

Właściciel i twórca Kliniki Dentystycznej Nova Estetica. Z zawodu lekarz stomatolog, z charakteru perfekcjonista. Mentorem w dziedzinie stomatologii był dla niego wujek. Jako specjalista nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, co owocuje w każdym aspekcie funkcjonowania kliniki. Jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów. Nieliczne wolne chwile poświęca właśnie rodzinie albo swojej pasji - męskim wypadom motocyklowym.

certyfikatyopinie

Ryszard Łapiński

Specjalista chirurg stomatolog. Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ponad 30 lat pomaga uśmiechać się swoim pacjentom. Życzliwy i otwarty na ludzi, z niebanalną osobowością i pozytywną energią. Kocha przyrodę i zwierzęta.

certyfikatyopinie

Gloria Binek - Kosieradzka

Lekarz stomatolog. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu z wyróżnieniem. Podobnie jak stypendium zagraniczne w Padwie. W klinice Nova Estetica zajmuje się przede wszystkim periodontologią i endodoncją, te dziedziny stomatologii interesowały ją najbardziej już podczas studiów. Swoje umiejętności rozwija także w stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyce. Uczestniczy w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza doświadczenie zawodowe. Zaangażowana w pracę, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do Pacjentów. W wolnych chwilach lubi odpocząć przy dobrej muzyce. Uwielbia nurkowanie i podziwianie życia wodnego.

certyfikatyopinie

Martyna Wędrychowicz

Lekarz stomatologii. Dyplom ukończenia Warszawskiej Akademii Medycznej uzyskała w 2007 roku. Od początku studiów w kręgu jej zainteresowań były ortodoncja i stomatologia dziecięca - te właśnie zakresy stomatologii rozwija w NOVA ESTETICA. Szczęśliwa mama dwóch synów, którzy są jej najwdzięczniejszymi modelami do fotografowania - ostatnio odkrytej pasji. Lubi aktywny tryb życia i sport (narciarstwo zjazdowe, pływanie, wycieczki piesze w góry). Znajduje również czas na własnoręczne pieczenie chleba, którego jest miłośniczką.

certyfikatyopinie

Justyna Leszczyńska

Lekarz stomatolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stomatologia to jej pasja, dlatego stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Interesuje ją stomatologia estetyczna, endodoncja oraz protetyka stomatologiczna. Ceni dobry kontakt z pacjentami, a ich uśmiech i zadowolenie są dla niej największą nagrodą. Szczęśliwa mama córki, która zapewnia jej stały przypływ pozytywnych wrażeń. Wolne chwile wypełnia rekreacyjną jazdą na rolkach i żeglarstwem śródlądowym.

certyfikatyopinie

Michał Korzan

Lekarz stomatolog. Odkąd w 2004 roku zdobył dyplom nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez praktykę zawodową oraz szkolenia i kursy. Prawie cztery lata pracował na kontrakcie w klinice dentystycznej w Szwecji. Pobyt ten zaowocował bogatym doświadczeniem i sprecyzowaniem zainteresowań w zakresie stomatologii do endodoncji, protetyki, chirurgii i stomatologii estetycznej. Poza pracą czas wypełnia mu rodzina i hobby - własnoręcznie tworzone rzeźby w drewnie i obrazy.

certyfikatyopinie

Justyna Nawrocka-Dworniak

Lekarz stomatolog. W 2003 roku ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Od początku studiów pasjonowała się stomatologią estetyczną i protetyką. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem, ale nie tylko dzięki niemu jest w pracy dokładna. To cecha jej charakteru. W leczeniu pacjentów wykorzystuje lupy stomatologiczne. Brała udział w wielu specjalistycznych szkoleniach, dzięki którym jeszcze lepiej potrafi zaplanować leczenie. Jej pasją jest narciarstwo i kitesurfing. Uwielbia także gotować.

certyfikatyopinie

dr Anna Kwiecień

Lekarz stomatolog. W naszej klinice specjalizuje się w leczeniu dzieci. Ma wieloletnie doświadczenie wypełnione sukcesami w ratowaniu zębów w najtrudniejszych przypadkach. Mali pacjenci potrafią do niej jechać kilkadziesiąt kilometrów;) Prywatnie jest szczęśliwą mamą. Wolne chwile poświęca na podróże, znajduje również czas na wartościowy film w kinie.

Olga Lewczuk

Lekarz stomatolog. Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku ukończyła uzyskując dyplom lekarza stomatologa w 2003 roku. Niemal z marszu rozpoczęła pracę w specjalistycznej praktyce prywatnej zajmującej się leczeniem protetycznym i ortodontycznym (przedprotetycznym). W trakcie pracy zawodowej odbywała liczne szkolenia i kursy pogłębiające wiedzę z dziedziny endodoncji, protetyki i ortodoncji.
Obecnie specjalizuje się w odbudowie estetycznej zębów metodami bezpośrednimi, pośrednimi i rekonstrukcją zwarcia.
Prywatnie od 2014 roku szczęśliwa mama trójki dzieci. W wolnym czasie podróżuje, czyta książki i ciągle odkrywa na nowo, że ideał jest po to, aby do niego dążyć.

dr Elżbieta Szpinda

Lekarz stomatolog. W 2013 roku ukończyła Uniwersytet w Lublinie, tam również odbyła staż. Nieustannie uczestniczy w kursach stomatologicznych, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Najbardziej pasjonuje ją stomatologia estetyczna. Każdą wolną chwilę poświęca na jazdę konną, konie uwielbia od dziecka.

certyfikaty

Anna Niedźwiadek

Lekarz dentysta. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2012 roku. Od początku pracy zawodowej w kręgu jej zainteresowań była stomatologia zachowawcza i protetyka stomatologiczna. Bierze udział w szkoleniach i kursach zawodowych, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza umiejętności zawodowe. W klinice Nova Estetica zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i endodoncją. Lubi aktywny tryb życia i sport - szczególnie wspinaczkę skałkową.

certyfikaty

Beata Wyrębek

Lekarz stomatolog. Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym z wynikiem bardzo dobrym, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Jest wykładowcą w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Współautorka publikacji z zakresu periodontologii do specjalistycznych czasopism medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Obecnie również w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, bo oprócz stomatologii pasjonuje się medycyną estetyczną, pogłębiając swoją wiedzę na studiach podyplomowych.

certyfikaty

Asysta stomatologiczna

Aleksandra Karbowiak

Higienistka stomatologiczna. Zanim rozpoczęła karierę w branży stomatologicznej, studiowała w Wyższej Szkole Cła i Logistyki, na kierunku Logistyka Transportu Międzynarodowego. Zdobytą wiedzę wykorzystuje dbając w klinice o logistykę w zakresie optymalnego grafiku oraz sprawnego funkcjonowania gabinetów. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe, Kierunek Higiena Stomatologiczna. Relaksuje się przy muzyce filmowej, pieczeniu oraz oglądaniu filmów. Jej śmiech i poczucie humoru to cechy charakterystyczne.

Katarzyna Harendarczyk

Higienistka stomatologiczna. Magister promocji zdrowia i wspomagania rozwoju, ukończyła liczne kursy periodontologii, w tym Curriculum Higienistki i Asystentki Implantologicznej, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Zanim zdecydowała się na swój aktualny zawód, ukończyła WSHT, kierunek Teologia adwentystyczna. Ma zaraźliwe poczucie humoru. Jest zapaloną podróżniczką w słoneczne rejony świata, choć akurat ostatnio marzy się jej Berlin. Dlatego wolny czas poświęca nauce języka niemieckiego. Lubi adrenalinę podczas jazdy na nartach, dzięki której gubi negatywne emocje oraz taniec, bo dodaje jej pozytywnej energii.

Justyna Ptaszek

Higienistka stomatologiczna. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek Zdrowie Publiczne. Jako specjalizację wybrała Higienę Stomatologiczną, która okazała się jej pasją. W klinice odpowiada za dostarczanie nowych rozwiązań, materiałów oraz za dzielenie się wiedzą, która pozwala nam obsługiwać pacjentów na najwyższym poziomie. Jej pogodne usposobienie wnosi do zespołu dużo pozytywnej energii. Lubi fitness, teatr i spacery - szczególnie wtedy, kiedy towarzyszy jej słońce.

Ewa Orłowska

Asystentka stomatologiczna. Absolwenta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek Higiena Stomatologiczna. Prowadzi i rozwija Laboratorium Nova Estetica, tym samym odkrywając swoją nową pasję zawodową. Nikt nie zna tak dobrze uśmiechów naszych pacjentów jak Ewa, która odlewa modele diagnostyczne. Interesuje się modą, zawsze świetnie ubrana, uwielbia polski hip-hop.

Dominika Piekielnik

Asystentka stomatologiczna. Higienistka stomatologiczna. Kocha zwierzęta. Ma swojego yorka. W przyszłości chce mieć parę owczarków niemieckich. Uwielbia podróżować, szczególnie zwiedzać polskie i europejskie miasta. Wolne chwile spędza z rodziną i przyjaciółmi. W niedługiej przyszłości chce skoczyć ze spadochronem. Zawsze pełna pomysłów, inicjatywy i pozytywnej energii.

Iza Kaczmarczyk

Asystentka stomatologiczna. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek Zdrowie Publiczne. Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystuje w bezpośredniej pracy z pacjentami, co daje jej dużo satysfakcji. Uwielbia czytać książki, stara się zdrowo odżywiać (czym inspiruje cały zespół) i żyć aktywnie. Znana z pięknego i energetycznego uśmiechu, którym rozpromienia naszą klinikę.

Dział obsługi pacjenta

Kinga Buda

Specjalista Działu Obsługi Pacjenta. Studiowała Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Świetnie zorganizowana, dynamiczna, doskonale znająca rytm recepcji, która stanowi serce kliniki. W wolnych chwilach również świetnie zarządza swoim czasem, zimą jeździ na nartach, latem na rolkach, a w międzyczasie trenuje jumping fitness, którego stała się fanką. Dodatkowej energii do działania dodaje jej słońce, którego promienie łapie podczas ciepłych podróży.

Katarzyna Stocka

Recepcjonistka. Studiowała w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki, gdzie uzyskała specjalizację fitness. Szczęśliwa mama dwójki dzieci. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia, począwszy od regularnych zajęć zumby po bieganie i jazdę na rolkach z córką. To właśnie sport jest oprócz turystyki, medycyny i książek głównym zainteresowaniem. Dzięki swojemu zaangażowaniu w pracę i komunikatywności z łatwością nawiązuje kontakty i osiąga zamierzone cele. W Nova Estetica dba o regularne kontrole naszych pacjentów u stomatologa i higienistki.

Przypadki leczenia w NOVA ESTETICA