Aktualności

WYBIELANIE lampą BEYOND tylko 999 zł!

Przez całe wakacje specjalistyczne wybielanie lampą Beyond w Nova Estetica będzie kosztować tylko 999 zł.

Wakacyjne wybielanie zębów + biżuteria nazębna - w promocji

Wybielanie zębów od czerwca do września w cenie promocyjnej 600 zł. Biżuteria nazębna - od 150 zł!

20 marca - bezpłatne konsultacje i wizyty kontrolne!

Tego dnia świętujemy w klinice Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Z tej okazji przyjmujemy zapisy na bezpłatne konsultacje i wizyty kontrolne do naszych stomatologów oraz higienistki stomatologicznej.

Implanty Bicon

W Nowym Roku ceny rosną - ale nie u nas! Do końca marca 2013 r. implanty Bicon w cenie 2500 zł (wszczep implantu). Oba te systemy implantologiczne rekomendujemy jako solidne i funkcjonujące bez zarzutu już od ponad 20 lat.

Grudzień miesiącem wybielania w Nova Estetica!

Uśmiech jest naszą ozdobą. Najlepiej podkreśla urodę, dodaje nam pewności.

SZCZĘŚLIWE GODZINY, czyli promocyjne poranki higienizacyjne.

W poniedziałki, środy i piątki, między godziną 8 a 14 higienistki stomatologiczne w NOVA ESTETICA zadbają o właściwą higienę Państwa zębów nawet o 30 % taniej!

Nowość jesień 2012 - aparaty ortodontyczne samoligaturujące i Clear Aligner!

Do końca roku 2012 będziecie mieli Państwo okazję skorzystać z promocyjnej ceny aparatów ortodontycznych w naszej klinice.

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w NOVA ESTETICA!

12 września chcemy zadbać o zdrowie Państwa jamy ustnej. Tego dnia serdecznie zapraszamy do naszej kliniki na bezpłatny przegląd jamy ustnej kamerą wewnątrzustną.

Skaling w supercenie!

Skaling + polishing + fluor w piance za jedyne 130 zł! Taka cena będzie obowiązywać w naszej klinice przez cały sierpień.

Bezpłatne konsultacje periodontologiczne!

Wakacje w naszej klinice upłyną pod hasłem "Zdrowe zęby i dziąsła". Przez cały lipiec i sierpień zapraszamy do dr Glorii Binek na bezpłatne konsultacje w zakresie niepokojących sytuacji związanych z dziąsłami lub przyzębiem.

Promocyjne wizyty kontrolne dla szkolniaków!

Czerwiec to w naszej klinice miesiąc bezpłatnych wizyt kontrolnych dla dzieci w wieku szkolnym, od sześciolatków po gimnazjalistów. Chcecie mieć Państwo spokojną głowę, posyłając dziecko na obóz daleko od domu? Przynajmniej jeśli chodzi o zdrowe zęby możemy Wam to zagwarantować!

Bezpłatne konsultacje dla mam i dzieci!

Maj kojarzy nam się z maturami i... mamami - w tym miesiącu przypada przecież ich święto. Właśnie w maju zapraszamy na bezpłatne konsultacje w naszej klinice wszystkie obecne i przyszłe mamy z dziećmi w wieku do 3 lat.

Wybielanie wiosną nawet do 50% taniej!

Wejdź w wiosenny klimat z czystą bielą swoich zębów!

Zabieg wybielania zębów w nowej, niższej cenie (15% taniej)*. Gratis do zabiegu - pasta Blanx znoszącą nadwrażliwość zębów po zabiegu wybielania oraz preparat Tooth Mousse do remineralizacji zębów.
Dodatkowo, jeśli przyjdziesz na zabieg ze swoją Partnerką lub Partnerem, wybielenie jego zębów będzie o połowę tańsze*!
Konsultacje dotyczące wybielania zębów - bezpłatne.

* Cena regularna za zabieg wybielania zębów wynosi 780 zł.

Bezpłatne testy w kierunku raka jamy ustnej!

Klinika Dentystyczna NOVA ESTETICA pod hasłem "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa" zaplanowała na 12 kwietnia 2012 roku bezpłatne badania przesiewowe testem ViziLite w kierunku wczesnego rozpoznania raka jamy ustnej.

Dentysta Roku 2012

Początek roku to zawsze czas plebiscytów, ogłaszania ludzi roku, ale przede wszystkim dobra okazja, by uhonorować tych, którym coś zawdzięczamy.

Zimowa promocja 2012!

Miniimplanty IMTEC - 4 sztuki ze stabilizacją protezy tylko 4500 zł.

Recepty na leki refundowane w Nova Estetica

Zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia, pacjent w celu otrzymania recepty na lek z refundacją NFZ powinien zgłosić się na wizytę z aktualnym dowodem ubezpieczenia. Dotyczy to również zakresu stomatologii.

Skaling w bardzo promocyjnej cenie!

Do dnia 31 grudnia 2011 roku skaling w naszej klinice kosztuje tylko 99 zł.

Współpraca z GENERALI!

Od listopada 2011 roku rozpoczynamy współpracę z Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Serdecznie zapraszamy na "Białe soboty" (dni otwarte), ...

... czyli BEZPŁATNY przegląd jamy ustnej wraz z poradami i konsultacjami.

Bezpłatny program "Profilaktyka stomatologiczna z SuperZąbkiem"

Po sukcesie jakim okazała się akcja "Z przyjacielem dentystą razem przeciw próchnicy" przeprowadzona w ursuskich przedszkolach, zarząd Kliniki Nova Estetica podjął decyzję o jej rozszerzeniu.

Profilaktyka stomatologiczna w przedszkolach

Klinika Dentystyczna Nova Estetica opracowała autorski program profilaktyczny "Z przyjacielem dentystą razem przeciw próchnicy". Jego najważniejszym elementem są bezpłatne przeglądy stomatologiczne u dzieci w wieku przedszkolnym.

Przypadki leczenia w NOVA ESTETICA