Aktualności

IMPLANTY - Tytuł Fellowship dla lek. stom. Sebastiana Łapińskigo

Z przyjemnością informujemy, że właściciel naszej Kliniki lek. stom. Sebastian Łapiński uzyskał tytuł Fellowship w zakresie umiejętności implantologicznych.

DSD dostępne w Nova Estetica!

DSD (Digital Smile Design), czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu to metoda planowania i wizualizacji idealnie dopasowanego do nas uśmiechu. Dzięki niej możemy spełnić wszystkie oczekiwania Pacjenta, naprawić każdy uśmiech i pokazać jego metamorfozę jeszcze przed faktycznym leczeniem stomatologicznym.

Jak się to odbywa?

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA 3D - nowość w NE!

Klinika Dentystyczna Nova Estetica wzbogaciła się o jeden z najbardziej nowoczesnych i kompleksowych sprzętów do diagnostyki stomatologicznej RTG - tomograf MyRay Hyperion X9. Jest to wyjątkowy aparat diagnostyczny wykonujący zdjęcia RTG zębów w technice obrazowania cyfrowego 2D (pantomogram) i trójwymiarowego 3D (tomografia komputerowa oraz cefalometria).

PRF - ulga w zabiegach chirurgicznych!

Już nie musisz obawiać się, że zabieg chirurgiczny u stomatologa „wyłączy” cię z codziennego i zawodowego funkcjonowania na długie dni. Jest to możliwe dzięki PRF, czyli wytwarzanej z krwi pacjenta membranie.

NOWOŚĆ! Gaz rozweselający

Znieczulanie gazem rozweselającym oznacza bezstresową dla dziecka i rodzica wizytę u dentysty. To fenomenalne odkrycie współczesnej stomatologii jest już dostępne w naszej klinice. Dzięki tej formie znieczulenia dziecko zachowuje same pozytywne wspomnienia z pobytu u dentysty.

Leczenie stawów skroniowo-żuchwowych

Jeśli męczy Cię ból stawu skroniowo-żuchwowego czy głowy, zgrzytasz zębami lub silnie ścierają ci się i psują zęby - zapraszamy do Nova Estetica. Dzięki wielowymiarowej diagnostyce stawu skroniowo-żuchwowego (zwanego deprogramacją) poradzimy sobie z każdym problemem ze strony narządu żucia.

Nova Estetica w TLC - Salon ostatniej szansy!

Z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział w realizacji kolejnej odsłony programu "Salon ostatniej szansy". Dzięki zaangażowaniu dr Glorii Binek odmieniliśmy uśmiech naszej pacjentki. Emisja programu z naszym udziałem - 9 kwietnia 2014.

Kanał NOVA ESTETICA w serwisie YOUTUBE.COM!

Zachęcamy do obejrzenia naszych produkcji na kanale youtube.com. Wystarczy kliknąć wtyczkę youtube na stronie głównej www.novaestetica.pl lub wyszukać w serwisie kanał novaestetica.

Więcej wiedzy na www.novaestetica.pl!

Jeśli potrzebujecie Państwo odpowiedzi na trudne czy niezrozumiałe zagadnienia z zakresu stomatologii - mamy coś dla Was!

E-Mediraty - czyli bezpieczna pożyczka w prosty sposób!

Ułatwiamy naszym Pacjentom dostęp do ratalnej formy płatności za zabiegi w NOVA ESTETICA, w bezpiecznej i korzystnej ofercie. Nowa aplikacja E-Mediraty ...

PORADNIA HIGIENY JAMY USTNEJ - już otwarta!

W klinice NOVA ESTETICA bardzo ważną rolę odgrywa profilaktyka stomatologiczna. Corocznie uczestniczymy w Światowym Dniu Zdrowia Jamy Ustnej, organizujemy bezpłatne przeglądy uzębienia przedszkolaków w warszawskim Ursusie i okolicach.

Leczenie na raty w NOVA ESTETICA - ratalnie.com!

Wprowadzamy specjalnie dla Państwa nową usługę kredytowania finansowego zabiegów w naszej klinice.

Współpraca z INTER Polska!

Od stycznia 2012 roku jesteśmy Partnerem Medycznym Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A.

Dołącz do zespołu doświadczonych profesjonalistów!

Gwarantujemy przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju dzięki uczestnictwu w licznych kursach i konferencjach.

Nasi specjaliści radzą!

Klinika Dentystyczna Nova Estetica nawiązała współpracę z portalem o tematyce kobiecej urodaizdrowie.pl.

Dr Gloria Binek jako ekspert portalu!

Lekarz stomatolog Gloria Binek z Kliniki Dentystycznej Nova Estetica dołączyła do grona ekspertów portalu www.linkbaby.pl, którzy w fimach poradnikowych doradzają rodzicom na wiele tematów związanych ze zdrowiem czy wychowaniem dzieci.

Przypadki leczenia w NOVA ESTETICA